Magdalena Mikołajewska

Coach i mentor wywodzący się z biznesu

Jestem certyfikowanym coachem i mentorem. 

W tej podróży będę Twoim drugim pilotem. Nawigatorem wspierającym, abyś odkryła, jak się czujesz tu i teraz, co jest dla Ciebie ważne i czego naprawdę chcesz, dokąd chcesz dotrzeć.
Gdy określisz „Co dalej?”, wykreujesz życie jakiego pragniesz i na jakie zasługujesz krok po kroku. Odkryjesz, co powstrzymuje Cię przed pójściem do przodu i jak to zmienić aby było wspierające i dodawało Ci wewnętrznej mocy. 
To jest proste, wystarczy jedynie zmiana sposobu myślenia. Boisz się, że nie dasz rady? Nie ma czego, to jest bezpieczny proces dopasowany do Ciebie. Ja będę obok i będę Cię wpierać w procesie odkrywania swojej wewnętrznej mocy.

Magdalena Mikołajewska

Moje doświadczenie

Większość mojego zawodowego życia spędziłam w korporacjach, w tym w Big 4. Tam odkryłam, że bardziej niż tworzenie modeli biznesowych uwielbiam odkrywanie zasobów i potencjałów innych ludzi oraz obserwowanie zmian jakich dokonują w swoim życiu. Dlatego właśnie zajęłam się coachingiem.

Szkoliłam się u najlepszych na świecie i w mojej praktyce wykorzystuję wiele mocnych narzędzi. Korzystam z psychologii pozytywnej, pracuję metaforą i ciszą, tworząc przyjazną i bezpieczną przestrzeń dla Twoich odkryć

Pomagam się zatrzymać w kołowrotku zdarzeń i przyjrzeć się temu czego doświadczasz oraz temu, czego pragniesz. Towarzyszę Ci w tworzeniu własnej mapy dotarcia do Twojego celu oraz nawigacji czy dylematach, którą z dróg wybrać. Pomogę Ci zauważyć i rozbić bariery, które do tej pory powstrzymywały Cię przed życiem, jakiego pragniesz. 

Pracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i z organizacjami, które chcą wesprzeć swoich pracowników w zmianach i rozwoju. 

Ponadto jestem freak’iem i praktykiem Uważności, czyli Mindfulness.

Moje wykształcenie

Jestem podwójnym magistrem ekonomii i prawa oraz certyfikowanym coachem (EIA) na poziomie Practitioner Coach & Mentor EMCC Global

 • Coach & Mentor Practitioner w Norman Benett
 • Coach & Mentor Foundation w Norman Benett
 • The Science of wellbeing w Yale University (USA)
 • Soul Body Fusion Practitioner
 • Certyfikowany Terapeuta: Terapia Schematów, Terapia skoncentrowana na współczuciu (CFT), Mentalizacja, Time Perspective Therapy (TPT), Terapia skoncentrowana na emocjach (EFT), Terapia skoncentrowana na rozwiązaniach (TSR)
 • Praca z oddechem
 • Uwalnianie emocji
 • Praca z wewnętrznym dzieckiem
 • Speaking for Coaches w Speak up (UK)
 • Jak korzystać z kart coachingowych w Norman Benett
 • Magister Prawa w Koźmiński University
 • Magister Ekonomii w Akademii Finansów

Co mnie wyróżnia?

Praca metaforą

Kreatywność w działaniu

Kreatywne podejście do naszych sesji coachingowych pobudzi Twoją wyobraźnię. A to pozwoli Ci odnaleźć drogę do siebie i pomoże usłyszeć Twoją intuicję. Ona jest naszym wewnętrznym kompasem i zawsze wskazuje nam najlepszą drogę do celu.

Skupienie i uważność

Najbardziej cenię sobie czas, kiedy skupiam się na jednej osobie i intuicyjnie za nią podążam w jej procesie zmiany. Ale intuicja to za mało by skutecznie pomagać, dlatego w ostatnich latach intensywnie uczyłam się i szlifowałam mój warsztat coachingowy i mentoringowy.

Bogate doświadczenie

Pomogę Ci usłyszeć czego naprawdę chcesz, co Tobą kieruje i dokąd zmierzasz. Ułatwię znalezienie odpowiedzi na pytanie jak zrobić ten najtrudniejszy, pierwszy krok w kierunku zmiany.